ArtFestiwal Stargard 2019

„ArtFestiwal Stargard 2019”: 18.05.2019 – 19.05.2019, 

 

link – Mapa wydarzeń 

link – Plan – ART FESTIWAL

 

1. Anna Kucharska – „Moda na Stargard” wystawa, pokaz, warsztaty
18 maja, godz. 9.00 – 18.00
Książnica Stargardzka, sala multimedialna, ul. Mieszka I
2. Szczepan Karaś – wystawa „BAJKOWE RZEŹBY I OBRAZY”
18 maja, godz. 10.00 – 17.00
okolice Bramy Pyrzyckiej
3. Grzegorz Gil – Pracownia EKOLIBER– wystawa projektów nietypowych
18 maja, godz. 10.00 – 15.00
Starostwo Powiatowe, Galeria im. Jerzego Wąsiewicza, ul. Skarbowa 1
4. Kamila Chwiałkowska – „SZYCIOWY ZAKĄTEK” wystawa prac z materiału, warsztaty szycia
18 maja, godz. 10.00 – 14.00
Galeria Starówka – „ Szyciowy Zakątek ”
5. Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną/ koło w Stargardzie, Środowiskowy Dom Samopomocy – wystawa fotograficzna „METAMORFOZY”
18 maja, godz. 11.00 – 19.00
Otoczenie Bramy Pyrzyckiej, od strony Kościoła św. Ducha
6. Elżbieta Kraskowska – „GLINA JAK KWIAT” warsztaty z gliną dla dzieci i dorosłych
18 maja, godz. 11.00 – 16.00
Gliniany Zakątek, ul. Różana 2a, wejście obok Świata Drzwi
7. Pracownia Rękodzieła Artystycznego MDK – wystawa ekologiczne stroje
18 maja, godz. 11.00 – 16.00
Galeria Starówka
8. SKR – Szczeciński Kurs Rysunku – wystawa prac plastycznych
18 maja, godz. 11.00 – 16.00
Grupa Szkół Niepublicznych, hol, ul. Szczecińska 6
9. Jadwiga Sikorska – prezentacja „PERSPEKTYWY”
18 maja, godz. 12.00 – 18.00
Okolice Cerkwi Św. Apostoła Piotra i Pawła
10. Marcin Momot MDK – recital solowy, gitara elektryczna
18 maja, godz. 12.00 – 13.00 SP nr 6, os. Pyrzyckie
13.30 – 14.30 os. Letnie, ul. Pogodna 22
15.30 – 16.30 balkon MDK, ul. Portowa 3
11. Oliver Michalczuk MDK – recital wokalno – gitarowy
18 maja, godz. 12.00 – 13.00 SP nr 6, os. Pyrzyckie
13.30 – 14.30 os. Letnie, ul. Pogodna 22
16.30 – 17.30 balkon MDK, ul. Portowa 3
12. Książnica Stargardzka – happening, budowanie „DOMU DLA KSIĄŻKI”
18 maja, godz. 12.00 – 15.00
Książnica Stargardzka, ul. Mieszka I
13. Adam Siekierzyński – prezentacja multimedialna „ODMIENNY WYMIAR BYTU”
18 maja, godz. 12.00 – 18.00
Książnica Stargardzka, sala multimedialna, ul. Mieszka I/1
14. Sekcja Plastyczna Uniwersytetu Trzeciego Wieku – wystawa malarstwa
18 maja, godz. 12.00 – 18.00
Restauracja „Tajemniczy Ogród”, ul. J. Piłsudskiego 14
15. Katarzyna Misiuda – Becker – wystawa rękodzieła i pokaz szydełkowania
18 maja, godz. 13.00 – 17.00
Kawiarnia „Artisan”, ul. S. Wyszyńskiego
16. Małgorzata Jakubowska, Iwona Dykas, Patrycja Szuplak, Anna Wardal – wystawa fotografii „ Kobiecym Okiem”
18 maja, godz. 14.00 – 18.00
Książnica Stargardzka, ul. Mieszka I/1
17. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii – happening
18 maja, godz. 14.00 – 18.00
Park Chrobrego, teren placu zabaw
18. Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną/ koło w Stargardzie – spektakl taneczny „ Deszczowa Piosenka „
18 maja, godz. 14.30 – 17.00
Parking przy Bramie Pyrzyckiej
19. Szczeciński Klub Azji – spektakl plenerowy
18 maja, godz. 14.45
Balkon MDK, ul. Portowa 3
20. Parafia Greckokatolicka – „CZAJOWNIA KARPATY”- degustacja, gawędy huculskie
18 maja, godz. 15.00 – 20.00
Cerkiew Greckokatolicka, ul Młyńska 36
21. EMIGATIS grupa teatralna TP MDK – spektakl „Sytuacje rodzinne”
18 maja, godz. 15.00
SCK, sala nr 06, wejście od ul. Wojska Polskiego
22. Festiwal baniek i koloru „KOLORFEST”
18 maja, godz. 15.00 – 20.00
Amfiteatr, teren zielony
23. Cameleon Detailing pokazy carwrapingu, car styling
18 maja, od godz. 15.00
Teren firmy Cameleon, ul. Podleśna 14
24. SAHIBADISY – pokaz tańców orientalnych
18 maja, godz. 15.50 – 18.00
Teatr Letni, Park Chrobrego
25. Pracownia Muzyczna SCK koncert
18 maja, godz. 16.00 – 16.30
Teatr Letni, Park Chrobrego
26. Katarzyna Kciuk wystawa grafiki i rysunku
18 maja, od godz. 16.00 do zamknięcia lokalu
Piwnica pod Galerią, Rynek Staromiejski
27. Olga i Iwona Marciszak koncert „Bliżej Ukrainy”
18 maja, godz. 18.00 – 19.00
Ogród Cerkwi Greckokatolickiej, ul. Młyńska 36
28. DIVERS CB koncert
18 maja, godz. 18.30 – 19.30
Balkon MDK, ul. Portowa 3
29. Teatr Krzywa Scena SCK spektakl „8 kochających kobiet”
18 maja, godz. 19.00
Piwnica TPS, Rynek Staromiejski 1
30. Arkadiusz Brykalski koncert BRYKANALIA
18 maja, godz. 21.00
Teatr Letni, Park Chrobrego
SOBOTA I NIEDZIELA
31. Izabela Strzelczyk – Kosmal wystawa ikon
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
Biuro Rachunkowe RADKAM, ul. Warowna 19
32. Zygmunt Karg wystawa modeli pojazdów konnych
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
SP nr 2, os. Zachód A5
33. Grzegorz Witkowski wystawa rzeźb przestrzennych
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
SP nr 2, os. Zachód A5
34. Dawid Sawicki wystawa modeli maszyn i pojazdów
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
SP nr 2, os. Zachód A5
35. Zbigniew Krauze wystawa obrazów malowanych ogniem
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
SP nr 2, os. Zachód A5
36. Tomasz Siewierski wystawa stolarstwo artystyczne
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
SP nr 2, os. Zachód A5
37. Centrum Otwarte Drzwi SCK animacje
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 16.00
Park Chrobrego, przy fontannie
38. SOSGT OLD TOWN klub festiwalowy „HOME”
18 maja, godz. 10.00 – 23.00 | 19 maja, godz. 10.00 – 16.00
Plac przed Bramą Pyrzycką
39. Browar Stargard kawiarenka artystyczna
18 maja, godz. 10.00 – 23.00 | 19 maja, godz. 10.00 – 16.00
Plac przed Bramą Pyrzycką
40. Grupa MALACHIT wystawa malarstwa i warsztaty 18 Maja, godz. 10.00 – 17.00 | 19 maja, godz. 12.00 – 16.00
SP nr 5, ul. Kuśnierzy 7
41. Koło Malarstwa Sztalugowego MDK wystawa prac plastycznych
18 maja, godz. 10.00 – 18.00 | 19 maja, godz. 12.00 – 18.00
MDK, ul. Portowa 3
42. Pracownia Fotografii MDK wystawa fotograficzna „ Wielcy jak my”
18 maja, 10.00 – 18.00 | 19 maja, godz. 12.00 – 18.00
MDK, sala kominkowa, ul. Portowa 3
43. Jarosław Mielcarek wystawa malarstwa
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
Biuro Rachunkowe RADKAM, ul. Warowna 19
44. Dorota Karandyszowska wystawa malarstwa
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
Biuro Rachunkowe RADKAM, ul. Warowna 19
45. Piotr Kosmal, wystawa malarstwa
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
Biuro Rachunkowe RADKAM, ul. Warowna 19
46. STYLE BLUES koncert bluesowy
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
Biuro Rachunkowe RADKAM, ul. Warowna 19
47. Jolanta Pettka wystawa rękodzieła
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
Rynek Staromiejski
48. MZD Prezydenta Miasta artfestiwalowa fotobudka z #
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 16.00
Park Chrobrego, przy fontannie
49. Sylwia Nowacka wystawa rękodzieło, sznurek
18 i 19 maja, godz. 10.00 – 18.00
Rynek Staromiejski
50. Regina Skulska wystawa fotograficzna
18 maja, godz. 11.00 – 19.00| 19 maja, godz. 11.00 – 16.00
Piwnica TPS, Rynek Staromiejski 1
51. Iwona Gruszczyńska MAGIC ART wystawa rękodzieła i biżuterii
18 i 19 maja, godz. 11.00 – 20.00
Rynek Staromiejski
52. Leokadia Oszczyk„Wiklinowe marzenie”
18 i 19 maja, godz. 11.00 – 16.00
Rynek Staromiejski
53. MZD Prezydenta Miasta akcja „Książka za książkę”
18 i 19 maja, godz. 11.00 – 15.00
Park Chrobrego, przy fontannie
54. Wiesława Kurdek, Andrzej Kowalski wystawa malarstwa i grafiki
18 maja, godz. 11.00 – 23.00 | 19 maja, godz. 11.00 – 13.00 i 17.00 – 22.00
Restauracja Parkowa, ul. Warowna 5
55. Agata Karaźniewicz wystawa rzeźby i warsztaty
18 maja, godz. 11.00 – 16.00 | 19 maja, godz. 10.00- 15.00
Arkady przy SCK, ul. Piłsudskiego 105
56. Agata Drapała wystawa malarstwa
18 i 19 maja, godz. 12.00 – 22.00
Miejski Browar Stargard
57. SSMSP „BRAMA” wystawa malarstwa
18 i 19 maja, godz. 12.00 – 18.00
Brama Wałowa, ul. Bolesława Chrobrego
58. Wojciech Kuśnierz WOOD FORMS wyroby z drewna i żywicy
18 maja, godz. 12.00 – 19.00 | 19 maja, godz. 12.00 – 18.00
Rynek Staromiejski
59. Sekcja Plastyczna Uniwersytetu Trzeciego Wieku wystawa malarstwa 18 maja, godz. 12.00 – 20.00 | 19 maja, godz. 13.00 – 18.00
SCK, Galeria 108, ul. Piłsudskiego 105
60. Beata Król – Girelli wystawa malarstwa
18 i 19 maja, godz. 12.00 – 17.00
Baszta Morze Czerwone, ul. Warowna
61. Małgorzata Palczewska wystawa malarstwa i rysunku
18 i 19 maja, godz. 12.00 – 18.00
Park Chrobrego, przy fontannie
62. Pracownia Witrażu BEAU VERRE wystawa witraży „Pod światło” 18 maja, godz. 12.00 – 17.00 | 19 maja, godz. 12.00 – 16.00
Klub Wojskowy 12 BZ, taras, ul. 11-go listopada 22
63. Rafał Alabrudziński sztuka iluzji i mentalizmu
18 maja, godz. 12.00 – 12.30 Rynek Staromiejski
17.00 – 17.30 ul. Wyszyńskiego
19 maja, godz. 12.00 – 12.30 Rynek Staromiejski
14.30 – 15.00 ul. Wyszyńskiego
18.00 – 18.30 Amfiteatr
64. Marta Wawrzak – Szczawińska wystawa malarstwa „Fluid art oraz realizm”
18 maja, godz. 12.00 – 18.00 | 19 maja, godz. 13.00 – 18.00
Studio 15 Południk, ul. Grodzka 10/3
65. Andżelika Pałka wystawa rękodzieła (anioły)
18 maja, godz. 12.00 – 18.00 | 19 maja, godz. 14.00 – 18.00
Rynek Staromiejski
66. Teresa Kuźmińska wystawa rękodzieła i biżuterii
18 maja, godz. 12.00 – 20.00 | 19 maja, godz. 12.00 – 17.00
Rynek Staromiejski
67. Marian Preiss artystyczne wyroby metalowe 18 maja, godz. 12.00 – 20.00 | 19 maja, godz. 12.00 – 17.00
Rynek Staromiejski
68. Agata Jeżow pokaz malowania henną
18 i 19 maja, godz. 13.00 – 15.00 i 16.00 – 18.00
Artisan, ul. Wyszyńskiego
69. Stowarzyszenie Chrześcijańska Godność wystawa fotografii „Kolory Prawosławia” 18 i 19 maja, godz. 13.00 – 19.00
Cerkiew Prawosławna p.w. św. App. Piotra i Pawła, ul. Jana Chrzciciela 2
70. Pracownia Modelarstwa Lotniczego TP MDK wystawa modeli latających
18 maja, godz. 14.00 – 18.00 | 19 maja, godz. 12.00 – 16.00
SP nr 2, os. Zachód A5
71. Art – Dekor happening, pokaz mody 18 i 19 maja, godz. 15.00 – 18.00
Brama Wałowa, ul. Bolesława Chrobrego
72. Dagmara Ładniak, Tatiana Malinikowa wystawa fotograficzna
18 maja, godz. 15.00 – 22.00 | 19 maja, godz. 13.00 – 18.00
Wieża Ciśnień, Park Chrobrego
73. Związek Ukraińców w Polsce wystawa fotograficzna „Piękno Wschodu – Cerkwie Bieszczad”
18 maja, godz. 15.00 – 19.00 | 19 maja, godz. 12.00 – 15.00
Ogród Cerkwi Greckokatolickiej, ul. Młyńska 36
74. Parafia Greckokatolicka wystawa ikon
18 maja, godz. 15.00 – 20.00 | 19 maja, godz. 12.00 – 15.00
Cerkiew Greckokatolicka, ul. Młyńska 36
75. Teatr Ognia FIRE ARROW SCK – pokazy tańca z ogniem
18 maja, godz. 16.00 – Plac Wolności przy SCK
18.00 – Brama Pyrzycka
20.00 – Rynek Staromiejski
19 maja, godz. 16.00 – Brama Pyrzycka
18.00 – Pomnik Św. Jana Pawła II
20.00 – Amfiteatr
76. Kazimierz Franaszczuk wystawa płaskorzeźby w korze –
18 maja, godz. 17.00 – 20.00 | 19 maja, godz. 12.00 – 17.00
Rynek Staromiejski
77. Piotr Korzeniowski uliczne koncertowanie Busking On The Street
18 maja, godz. 16.30 – 17.30 Teatr Letni, Park Chrobrego
18.00 – 20.00 ul. S. Wyszyńskiego
20.30 – 22.00 Rynek Staromiejski
19 maja, godz. 11.00 – 14.00 Park Chrobrego przy fontannie
14.30 – 16.30 Rynek Staromiejski
NIEDZIELA
78. Osadzeni ZK Stargard wystawa prac plastycznych 19 maja, godz. 10.00 – 15.00
teren przyległy do ZK, al. Żołnierza 42
79. Iwona Olejarz wystawa malarstwa 19 maja, godz. 12.00 – 15.00
Loft Pause, ul. Czarneckiego 30
80. Pracownia Fotograficzna SCK portret fotograficzny
19 maja, godz. 12.00- 15.00
Loft Pause, ul. Czarneckiego 30
81. Zespół Wokalny CHABRY koncerty
19 maja, godz. 12.15 – 12.45 ul. Wyszyńskiego
13.00– 14.30 Teatr Letni, Park Chrobrego
14.40 – 15.10 Rynek Staromiejski
82. ZT SENIORITY UTW pokazy taneczne
19 maja, godz. 13.00 – 14.30
Teatr Letni, Park Chrobrego
83. Pracownia Fotograficzna SCK gra miejska
19 maja, godz. 14.00 – 17.00
Teren miasta w obszarze działań Art. Festiwalowych
84. Kapela Retro z Marianowa koncert
19 maja, godz. 14.30 – 16.00
Teatr Letni, Park Chrobrego
85. EMIGATIS TP MDK spektakl teatralny „MOMO” 19 maja, godz. 15.00 – 16.00
Klub Wojskowy 12 BZ, ul. 11-go listopada 22
86. Cyprian Rysz wystawa malarstwa i rzeźby
19 maja, godz. 15.00 – 21.00
Art. Cafe, ul. Mieszka I
87. PSM I i II ST. koncert
19 maja, godz. 16.00
Kolegiata NMP
88. Chór ECHO ARIOSO koncert
19 maja, godz. 16.00 – 17.00
Teatr Letni, Park Chrobrego
89. Chór CANTORE GOSPEL koncert
19 maja, godz. 17.30
Teatr Letni, Park Chrobrego

 

ArtFestiwal 2017

 

Losowe zdjęcia

festyn-na-ulicy-magicznej-2017-160 zajęcia w bibliotece - domy dla zwierząt, wesołe warzywa, owoce i bakterie (10) dscf1865 dscf2124

Archiwa

biuletyn
Książnica Stargardzka - 2019