Dział Pedagogiczny

Dział Pedagogiczny Książnicy Stargardzkiej gromadzi, opracowuje i udostępnia czytelnikom księgozbiór obejmujący wiedzę z zakresu nauk humanistycznych z przewagą wydawnictw pedagogicznych, psychologicznych i socjologicznych. Pozostałe dziedziny  reprezentowane są w stopniu zapewniającym czytelnikom podstawowy zakres wiedzy. Gromadzimy również czasopisma, głównie z zakresu nauk pedagogicznych, psychologii, socjologii, bibliotekoznawstwa i informacji naukowej. Na szczególną uwagę zasługuje bogaty i zróżnicowany zbiór czasopism metodycznych, zgromadzony w ciągu pół wieku istnienia biblioteki. Zbiory gromadzone są z myślą o kształcących się i doskonalących nauczycielach oraz wszystkich osobach, których interesuje tematyka wychowania i edukacji.

Na życzenie czytelnika, sporządzamy zestawienia bibliograficzne i kwerendy.
Dział składa się z wypożyczalni i czytelni – także internetowej.

Czytelnicy na miejscu mają możliwość wydrukowania znalezionych w Internecie treści lub wykonania odbitki kserograficznej  z materiałów dostępnych w czytelni.
Naszym czytelnikiem może zostać osoba posiadająca Kartę Czytelnika Książnicy Stargardzkiej. 

 

Zestawienie bibliograficzne w wyborze Sześciolatki a dojrzałość szkolna. ​Sześciolatki

Nowości Działu Pedagogicznego Książnicy Stargardzkiej w 2013rnowości


email pedagogiczny@ksiaznicastargardzka.pl
tel tel.: 91 578-82-30

Losowe zdjęcia

festyn-na-ulicy-magicznej-2017-587 festyn-na-ulicy-magicznej-2017-641 wystawa Jan Brzechwa w świecie Mandali (32) dscf1383

Archiwa

biuletyn
Książnica Stargardzka - 2017