MOGĘ WIĘCEJ, CHCĘ LEPIEJ Z … KSIĄŻNICĄ STARGARDZKĄ

Cykl spotkań z Certyfikowanym Life Coachem – absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu (studia podyplomowe),magistrem prawa (Uniwersytet Szczeciński )
Panią Darią Drozd
Platformą dla tych wydarzeń jest Książnica Stargardzka.

Pani trener posiada 15 letnie doświadczenie w strukturach sprzedaży, w tym w motywowaniu i zarządzaniu personelem. Od trzech lat zaangażowana w projekty szkoleniowe i warsztaty rozwojowe oraz motywacyjne.
W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na zmianę sposobu myślenia, jako klucz do głębokiej zmiany postawy i zachowań. Autorka tekstów do bloga o tematyce propagującej samorozwój i życie pełnią życia. Zaprojektowała i przeprowadziła min., cykl warsztatów rozwojowych dla kobiet w Stargardzkim Centrum Kultury (np. „Skuteczne zarządzanie czasem”, „Budowanie poczucia własnej wartości „ itp.).
Pani Daria z ogromnym zaangażowaniem i pasją prowadzi treningi indywidualne, mające na celu udzielenie wsparcia i znajdowania zasobów oraz rozwijanie mocnych stron. W szczególności zaś pomaga klientom skutecznie organizować czas i zadania, odważniej podejmować decyzje, rozwijać pewność siebie , a przede wszystkim rozwijać gotowość do zmiany postaw i przekonań.

Losowe zdjęcia

festyn-na-ulicy-magicznej-2017-578 IMG_20181222_123851 dscf1410 img_5144

Archiwa

biuletyn
Książnica Stargardzka - 2019