O Krainie Różowego Nieba na głos!

Na dzień 29 września 2018 roku w Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania datowana jest premiera książki pt. „Motylek Marcelek”, która jest debiutem literackim stargardzianki Kamili Wolskiej.
Tego dnia w Książnicy Stargardzkiej o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie z autorką.

Motylek Marcelek to bajka wpisująca się w kanon bajkoterapii.  Książka to pierwszy krok w stronę samorozwoju Dziecka w towarzystwie Rodzica. Obrazuje, iż warto zaufać swojej intuicji i wierzyć w swoje możliwości. Podkreśla znaczenie pozytywnego myślenia oraz poczucia własnej wartości. Uczy akceptacji samego siebie i innych. Akcentując, iż mimo różnic zewnętrznych odczuwamy zazwyczaj bardzo podobnie. To pięknie ilustrowana opowieść, której treść pobudza wyobraźnię i fantazję nie tylko dzieci.

Autorką bajki jest Kamila Wolska pozytywnie zakręcona miłośniczka wszelkich dobroczynnych aktywności. Wolontariuszka w obszarach kulturowych i sportowych. Pisarka, poetka i realizatorka wielu inicjatyw międzykulturowych oraz prospołecznych. Kreatorka i realizatorka swoich własnych projektów takich jak m.in. „Słowo w obrazie” czy „przeciwmobbing”.

Więcej informacji o książce „Motylek Marcelek” na stronie:
http://www.serduszkoweopowiadanki.pl
oraz na Facebooku:
 https://www.facebook.com/motylekmarcelek/?modal=admin_todo_tour

Podczas spotkania z autorką będzie możliwość zakupu książki w cenie 25 złotych.

Losowe zdjęcia

dsc_0289_0 1. Grina. Narodowe czytanie 09.2021 (149) dsc_0092

Archiwa

biuletyn
Książnica Stargardzka - 2022