Spotkanie z podróżnikiem – Robertem Czerniakiem

26 października 2018 r. (piątek) o godz. 17.00, na kilkanaście godzin przed zmianą czasu letniego na zimowy, Książnica Stargardzka będzie gościć wyjątkowego człowieka – globtrotera Roberta Czerniaka.

Na spotkanie zapraszamy tych z Państwa, którym podróże dalekie czy bliskie nie są obce, także tych, którzy nie boją się marzyć o dalekich podróżach. Jak obiecuje Pan Robert, na spotkaniu w Stargardzie nie zabraknie opowieści o nim, o jego kilku podróżach do Ameryki Łacińskiej.  Także opowieści z wyprawy rowerowej do odległej Australii, którą odbył z synem Joachimem – jego najlepszym kompanem, fotografem, operatorem, lekarzem i fizjoterapeutą w jednej osobie. Nie zabraknie opowieści o perypetiach związanych z organizowaniem wypraw czy anegdotek z podróży… A także opowieści o życiowej walce o zdrowie, właśnie dla syna Joachima, który w najmniej spodziewanym momencie swojego życia zapadł na chorobę nowotworową. 

Spotkaniu towarzyszyć będą materiały z wypraw: zdjęcia i filmiki. W trakcie spotkania odbędzie się stargardzka premiera książki „Podróże do granic”, którą Pan Robert napisał wspólnie ze synem.

Spotkanie odbędzie się w Książnicy Stargardzkiej w Sali Projekcyjnej przy Dziale Multimedialnym, II piętro.

Wstęp wolny.

Zapraszamy !!!

 

 

 

Losowe zdjęcia

124 dsc00306 dsc_0125 zmodif-43

Archiwa

biuletyn
Książnica Stargardzka - 2019