„Teatr Się Robi” w czasie ferii

Przez cały pierwszy tydzień ferii (10-15 lutego) odbywać się będą w Książnicy Stargardzkiej zajęcia z lalkarstwa w ramach projektu „Teatr Się Robi”. Spotkania dla dzieci i rodziców cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. będą odbywały się codziennie. „Teatr Się Robi” to projekt realizowany w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Podczas zajęć dzieci wraz z rodzicami wykonują lalki teatralne, które wezmą udział m.in. w przedstawieniu kończącym projekt (6 grudnia b.r.). Uczestnicy warsztatów są zachwyceni. Pobudzanie kreatywności, rozwój zdolności manualnych, różnorodność wykonywanych czynności (wycinanie, oklejanie, szlifowanie, malowanie), a także słodki poczęstunek – to wszystko powoduje, że zarówno duzi jak i mali chętnie odwiedzają co sobotę Dział Dziecięco-Młodzieżowy Książnicy. Najbliższe zajęcia już w tę sobotę (8 lutego) od 12.00 do 13.30.

Natomiast w ferie zimowe spotkania będą odbywały się znacznie częściej. – Pracy dużo, a działania trzeba zintensyfikować. Lada chwila pierwsze głowy będą skończone i trzeba będzie uzupełnić lalki o pozostałe części ciała. Dodatkowo ubrać, a wcześniej uszyć kostiumy. Wszyscy mamy więc pełne ręce roboty. Zapraszamy do przyłączenia się do nas. Można to zrobić w każdej chwili – mówi Barbara Drozd, prowadząca zajęcia. I tak, w pierwszym tygodniu ferii spotkania odbywać się będą od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00, natomiast w soboty 15 i 22 lutego od 12.00 do 13.30.

Zapraszamy serdecznie.

Losowe zdjęcia

Konkurs ortograficzny festyn-na-ulicy-magicznej-2017-179 img_5094 dscf1493

Archiwa

biuletyn
Książnica Stargardzka - 2019