Teatr się robi

„Teatr Się Robi” to projekt w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego 2020 skierowany do wszystkich mieszkańców Stargardu bez względu na wiek. Warsztaty polegają na własnoręcznym zrobieniu w pierwszej kolejności lalek teatralnych wraz z kostiumami, a następnie scenografii i realizacji spektaklu „Zamieszanie w świecie bajek”. Projekt realizowany jest przez Książnicę Stargardzką. Przez czas remontu siedziby biblioteki przy ul. Mieszka I, zajęcia odbywają się w budynku Młodzieżowego Domu Kultury, , dzięki uprzejmości dyrektor Małgorzaty Flas.

Spotkania w związku z epidemią prowadzone są aktualnie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Osoby, które chciałyby wziąć w nich udział, muszą  poinformować o tym drogą mailową: wicedyrektor@ksiaznicastargardzka.pl i oddać organizatorowi wypełnione formularze ze stosownymi zgodami.

W lipcu otwarte warsztaty „Teatr Się Robi” odbywać będą się codziennie o godzinie 10.30 od poniedziałku 6 lipca do czwartku 9 lipca. O kolejnych terminach spotkań będziemy informować na bieżąco poprzez naszą stronę i profil Książnicy Stargardzkiej na Facebooku.

Ponadto Książnica Stargardzka informuje, że od 6 do 10 lipca odbywać się będą dodatkowe warsztaty projektu „Teatr Się Robi” dla uczestników półkolonii organizowanych przez MDK.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Losowe zdjęcia

festyn-na-ulicy-magicznej-2017-15 NOWY ROK I NOWA GALERIA (3) 1. Grina. dsc00344

Archiwa

biuletyn
Książnica Stargardzka - 2021