Kolejne spotkanie z cyklu „Być kobietą – babskie pogaduchy w Książnicy Stargardzkiej” za nami. Frekwencja jak zawsze oszałamiająca. Sala wypełniona po brzegi uśmiechniętymi i zmotywowanymi kobietami. I nic dziwnego, bowiem to spotkanie poświęcone było urodzie.
.
Ciekawa i praktyczna formuła warsztatów kosmetycznych przyciągnęła panie w różnym wieku, od nastolatek po panie na emeryturze.
Naszą gościnią była wspaniała kosmetolożka i pasjonatka zdrowego stylu życia Izabela Apanowicz, właścicielka Salon Piękności Isabell.
Pani Iza, będąca również pedagożką umiejętnie i bardzo klarownie podzieliła się z nami swoją wiedzą na temat pielęgnacji skóry, omawiając najnowsze trendy i najlepsze praktyki. Było wiele cennych wskazówek dotyczących codziennej rutyny pielęgnacyjnej.
W trakcie spotkania poruszyliśmy wiele istotnych tematów, takich jak opóźnianie procesu starzenia się skóry, prawidłowe stosowanie produktów kosmetycznych na co dzień oraz wykorzystanie Planera Piękności jako pomocnego narzędzia w codziennej pielęgnacji.
Było to niesamowite doświadczenie, pełne relaksu i pozytywnej energii. Podczas warsztatów uczyliśmy się technik automasażu twarzy, dekoltu, szyi, głowy i karku — wszystko to przy użyciu dotyku masującego, który jest nie tylko cudownym sposobem na relaks, ale także skuteczną formą pielęgnacji.
Jak zawsze nasze babskie pogaduchy były okazją do nawiązania nowych znajomości i budowania przyjaźni. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom naszego spotkania.
.
tekst: Ilona Kowal / Książnica Stargardzka
fot. Agnieszka Bogusz / Książnica Stargardzka