Zapraszamy do udziału w wyjątkowym projekcie fotograficznym organizowanym przez Stowarzyszenie Fotografów RAMPa, realizowanym przy współpracy Książnicy Stargardzkiej.
Maj rozpocznie się dwudniowymi, bezpłatnymi warsztatami fotograficznymi prowadzonymi przez Pawła Kosickiego oraz wystawą jego autorstwa pt. „Ameryka – prowincja nieznana”.
Paweł Kosicki jest doświadczonym fotografem, członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Swoje umiejętności rozwijał m.in. u fotografów legendarnej agencji Magnum. Ukończył z wyróżnieniem Warszawską Szkołę Filmową. Od lat prowadzi warsztaty fotograficzne, dzieląc się swoją wiedzą i pasją.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy prowadzone są za pośrednictwem formularza online:
https://forms.gle/urb77SSe4TobtnUv5
Szczegóły wydarzenia dostępne są pod adresem:
https://fb.me/e/jcoiNS8n4
Regulamin warsztatów i naboru:
https://tiny.pl/9f_tbd3np
Projekt „Stargardzkie Spotkania z Fotografią” zakończy się jesienią wystawą oraz wydaniem albumu. Zdjęcia prezentowane w ramach projektu powstaną podczas foto spacerów organizowanych przez RAMPę oraz pracy indywidualnej uczestników.
Projekt jest współfinansowany przez Gminę Miasto Stargard.
